Aktorët dhe stafi i serialit “Bidai” vizitë në Sarandë dhe Butrint (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:00 07-10-2015 Aktorët dhe stafi i serialit “Bidai” vizitë në Sarandë dhe Butrint (Foto)

Aktorët dhe stafi i serialit indian shumë të ndjekur në Shqipëri, “Bidai” kanë zhvilluar një vizitë turistike në vendin tonë.

Gjatë turit në Shqipëri, ata kanë vizituar qytetin e Sarandës dhe Butrintin, si dhe janë ndalur për të shijuar bukuritë e “Syrit të Kaltër”.

Aktorët Indian e kanë përshkruar si një vizitë të veçantë ardhjen në vendin tonë dhe se janë mrekulluar nga bukuritë e destinacioneve që kanë parë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033524990081787
array(1) { ["section"]=> string(75) "aktoret-dhe-stafi-i-serialit-bidai-vizite-ne-sarande-dhe-butrint-foto-22576" }