Aktoret që sakrifikuan bukurinë e tyre për rolet filmike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:23 28-09-2016 Aktoret që sakrifikuan bukurinë e tyre për rolet filmike

Disa nga aktorët më të njohur të hollivudit kanë pranuar të ndryshojnë thuajse krejtësisht pamjen e tyre në mënyrë që të krijojnë lidhje fizike dhe psikike me karakterin që portretizojnë.

Ato nuk hezitojnë të prejnë flokët e tyre në mënyrë drastike, të shtojnë peshë, të duken më të vjetër dhe të ndryshojnë aq sa nuk njihen.

Më poshtë shihni disa nga këto ndryshime, duke njohur disa nga aktoret më me kurajo që kanë bërë sakrifica të jashtëzakonshme për rolet e tyre filmike.

aktoret8.jpgaktoret9.jpgaktoret10.jpgaktoret12.jpgaktoret4.jpgaktoret5.jpgaktoret6.jpgaktoret7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041897058486938
array(1) { ["section"]=> string(62) "aktoret-qe-sakrifikuan-bukurine-e-tyre-per-rolet-filmike-54363" }