Aktori është i shtruar në spital, Armand Duka jep mesazhin mbështetës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:59 27-02-2020 Aktori është i shtruar në spital, Armand Duka jep mesazhin mbështetës Arben Derhemi dhe Armand Duka

Aktori i mirënjohur shqiptar Arben Derhemi është i shtruar në spital dhe do të kryejë një ndërhyrje kirurgjikale, ndërsa President ii FSHF-së Armand Duka i ka dhënë mesazhin e tij mbështetës.

Duka uron që ndërhyrja të dalë me sukses, si dhe  i uron Derhemit të kthehet i fortë në skenën e teatrit.

Gjithashtu kreu i FSHF i thotë aktorit se e pret edhe në stadium, si dashamirës dhe si bashkëpunëtori FSHF.

Mesazhi i Dukës:

Miku im, Ben!

Uroj që ndërhyrja në Spitalin e Neurokirugjisë, të ketë dalë me sukses. Dhe shpejt të kthehesh në skenë, vital dhe i fortë. Për të na risjellë vlerat e një arti, për të cilin kemi nevojë, siç është teatri dhe kinematografia. Gjithashtu, të presim të kthehesh në stadium. Si dashamirës, bashkëpunëtor i FSHF dhe si një mik.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U plagos nga Fatmir Kolecaj, niset me urgjencë drejt Traumës efektivi i FNSH
The Economist: Virusi po vjen »
Article Logic
Execution time: 0.0090160369873047
array(1) { ["section"]=> string(75) "aktori-eshte-i-shtruar-ne-spital-armand-duka-jep-mesazhin-mbeshtetes-196699" }