Aktori i “Al Pazar” rikthehet në shtëpinë e vjetër “Portokalli”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:10 11-09-2017 Aktori i “Al Pazar” rikthehet në shtëpinë e vjetër “Portokalli”

Aktori i njohur i spektaklit të humorit “Al Pazar”, Tan Brahimi do të rikthehet në “Portokalli”.

Fillimisht, Brahimi spikati si aktor humori në “Portokalli” dhe më pas u largua tek “’Al Pazar”, në Vizion Plus.  Aktori është bërë i njohur për publikun me rolin e tij “Berberi” në ‘Portokalli’ dhe më pas me policin e hutuar në ‘Al Pazar’, sipas Blitz.al

Prej disa kohësh Brahimi ishte pjesë e spektaklit të humorit në Vizon Plus dhe tashmë ai rikthehet sërish në Top Channel.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luana Vjollca del publikisht me të dashurin në dasmën e së motrës
Dasmë pasanikësh si e Getit dhe Marinës, shuma që u shpenzua do t’ju luajë “tepelekun” e kokës »
Article Logic
Execution time: 0.010641098022461
array(1) { ["section"]=> string(65) "aktori-i-al-pazar-rikthehet-ne-shtepine-e-vjeter-portokalli-91940" }