Aktori i famshëm shkel rregullat e qarkullimit, policia e ndalon dhe bëjnë selfie (Foto)

Publikuar tek: bota, më 21:52 02-10-2016 Aktori i famshëm shkel rregullat e qarkullimit, policia e ndalon dhe bëjnë selfie (Foto)

Aktori i njohur është ndaluar nga policia pasi ka thyer rregullat e qarkullimit.

Bëhet me dije se bëhet fjalë për aktorin Arnold Shvarceneger i cili së bashku me truprojën e tij po lëvizte me biçikletë në platformën e një stacioni treni në Gjermani.
Aktori që vitet e fundit ka bërë emër edhe në politikë është ndaluar në stacionin e Mynihut.

Ai ka kërkuar menjëherë falje për shkeljen e rregullave të qarkullimit dhe nuk është penalizuar.

Pas kësaj polici i cili e ndaloi i ka kërkuar të bëjnë një foto së bashku dhe aktori nuk ka nguruar.

Menjëherë pas publikimit fotoja është bërë virale në internet dhe është komëntuar gjatë.

arnold.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Referendumi, reagon kryeministri hungarez: BE s’mund të na detyrojë për refugjatët
Publikoi taksat e Donald Trump, ja sa rrezikon të gjobitet “New York Times” »
Article Logic
Execution time: 0.0096960067749023
array(1) { ["section"]=> string(91) "aktori-i-famshem-shkel-rregullat-e-qarkullimit-policia-e-ndalon-dhe-bejne-selfie-foto-54874" }