Aktori i humorit tregon versionin e tij për ngjarjen me turistët spanjollë: Ja si qëndron e vërteta (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:19 20-08-2019 Aktori i humorit tregon versionin e tij për ngjarjen me turistët spanjollë: Ja si qëndron e vërteta (VIDEO) Aktori i humorit, Olsi Bylyku

Aktori i njohur Olsi Bylyku ka treguar versionin e tij për rastin e videos që u bë virale ku shihej se si pronari i resortit ‘Panorma’, Mihal Kokëdhima i hipur mbi kofanon e një furgoni ushtronte dhunë ndaj disa turistëve spanjollë duke thyer xhamin e përparmë të makinës në ecje.

Me nota humori, aktori dhe humoristi Olsi Bylyku ka imituar rastin flagrant të dhunës ndaj turistëve spanjoll, duke imituar pronarin e restorantit ‘Panorma’, hipur mbi kofanon e një makine në ecje.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, Bylyku duke ironizuar gjestin e Mihal Kokëdhimës, shkruan me nota humori që e vërteta e ngjarjes ka qenë ndryshe. Versioni i tij humoristik është që Kokëdhima ka hipur mbi kofanon e makinës për tja dhënë telefonin që e kishin harruar në restorantin e tij turistëve të huaj.

Video e postuar:

Si qendron e verteta...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075099468231201
array(1) { ["section"]=> string(111) "aktori-i-humorit-tregon-versionin-e-tij-per-ngjarjen-me-turistet-spanjolle-ja-si-qendron-e-verteta-video-175881" }