Aktori i njohur e pranon publikisht: Kam kryer mardhënie treshe dhe pesëshe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:48 15-07-2017 Aktori i njohur e pranon publikisht: Kam kryer mardhënie treshe dhe pesëshe

Në një intervistë të shkurtër për emisionin”Thumb”, Abc News, aktori i njohur Florian Agalliu, ka pranuar publikisht se ka kryer mardhënie me më shumë se një person në të njëtën kohë.

I ngacmuar nga gazetari për gjënë më të çmendur që ai ka bërë gjatë pushimeve, Agalliu nuk ka hezituar të përgjigjet: “Nëse ti ke bërë treshe, unë e them këtu para të gjithve që kam bërë 5-she”.

Sigurisht, nuk ka munguar dhe një buzëqeshje pas këtij konfirmimi, dhe nuk dihet se sa e vërtetë është, por një gjë është e sigurt që Florian Agalliu është një aktorët dhe prezantuesit televizivë më të njohur të momentit dhe më të pëqyer nga vajzat. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086910724639893
array(1) { ["section"]=> string(80) "aktori-i-njohur-e-pranon-publikisht-kam-kryer-mardhenie-treshe-dhe-peseshe-86279" }