Aktori i njohur i ‘Fast and Furius’ duet me Selena Gomez (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:52 19-02-2017

Aktori i njohur i filmit ‘Fast and Furius’, Vin Diesel nuk është vetëm një actor i mirë, së fundmi ai ka treguar se di edhe të këndojë.

Në një bashkëpunim me  këngëtaren Selena Gomez “It Ain’t Me” aktori duket se i ka dhën ngjyra këngës së saj të re.

Aktori 49-vjeçar shfrytëzoi llogarinë e tij në Facebook për të ndarë mendimin e tij për bashkëpunëtorët Selena Gomez dhe Dj Kygo i cili bëri përzierjen e zërit të tij në këngë. “Dashuri”, ka shkruar Vin.

“Faleminderit Kygo për prodhimin e këtij hiti. Faleminderit që ma besuat mua dhe më keni pyetur mua për të kënduar. Faleminderit Selena Gomez për zërin e bukur dhe magjik”, shtoi më tej aktori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034120798110962
array(1) { ["section"]=> string(66) "aktori-i-njohur-i-fast-and-furius-duet-me-selena-gomez-video-69249" }