Aktori i njohur i Hollywood publikon foto nudo të gruas nga shtrati, tërbohen fansat (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:42 10-01-2017 Aktori i njohur i Hollywood publikon foto nudo të gruas nga shtrati, tërbohen fansat (Foto)

Aktori i njohur i Hollywood Channing Tatum ka tërbuar fansat me foton e fundit që ka publikuar.

Në foto shfaqet gruaja e tij Jenna Dewan Tatum e shtrirë në shtrat dhe tërësisht nudo, ku mbulon me batanije vetëm pjesët intime.

Trupi i saj tejet në formë i ka bërë fansat të papërmbajtshëm në komplimenta, pork a patur edhe nga ata të cilët nuk e kanë pritur mirë këtë postim të një prej aktorëve më seksi në botë.

“Koha për gjumë= me kohën më të mirë” shkruan aktori bashkangjitur fotos.

udo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020355939865112
array(1) { ["section"]=> string(94) "aktori-i-njohur-i-hollywood-publikon-foto-nudo-te-gruas-nga-shtrati-terbohen-fansat-foto-65098" }