Aktori i njohur i Hollywood thyen këmbët në ski, i nënshtrohet operacionit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:17 25-01-2017 Aktori i njohur i Hollywood thyen këmbët në ski, i nënshtrohet operacionit

Aktori i njohur i Hollywood Tim Daly nuk është në gjendjen e tij më të mirë shëndetësore.

60-vjeçari i është nënshtruar një operacioni pasi gjatë pushimeve teksa bënte ski është aksidentuar dhe ka thyer këmbët.

Si pasojë e këtij aksidenti Daly nuk ka marrë pjesë as në Festivalin e Filmit “Sundance” 2017.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030575037002563
array(1) { ["section"]=> string(79) "aktori-i-njohur-i-hollywood-thyen-kembet-ne-ski-i-nenshtrohet-operacionit-66589" }