Aktori i njohur nxirret jashtë nga farmacia, refuzoi të vendoste maskën në fytyrë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 13-01-2021 Aktori i njohur nxirret jashtë nga farmacia, refuzoi të vendoste maskën në fytyrë

Aktori i njohur Bruce Willis është nxjerrë jashtë nga një farmaci në Los Angeles pasi refuzoi të vendoste maskën.

Mediat e huaja e kanë fotografuar 65-vjeçarin duke hyrë brenda një farmacie në Kaliforni dhe më pas doli pa maskë.

 “Ishte një gabim në gjykim”- tha Willis për revistën People. “Qëndroni të sigurtë dhe le të vazhdojmë të mbajmë maskën.”

Më pas ai është shprehur se veprimi i tij ishte i gabuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare merr një propozim për martesë nga biznesmeni arab, ajo i thotë direkt 'po'
»
Article Logic
Execution time: 0.010422945022583
array(1) { ["section"]=> string(87) "aktori-i-njohur-nxirret-jashte-nga-farmacia-refuzoi-te-vendoste-masken-ne-fytyre-234838" }