Aktori i njohur probleme me shëndetin, shtrirë në krevat, publikon foto nga spitali

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:45 27-02-2020 Aktori i njohur probleme me shëndetin, shtrirë në krevat, publikon foto nga spitali Derhemi - Ndrenika

Aktori i njohur Arben Derhemi ka pasur probleme me shëndetin kohët e fundit.

Përmes një postimi në profilin e tij në 'Instagram', Derhemi shkruan se ka qenë i shtruar tek neuro kirurgjia, por nuk ka specifikuar problemin që ka pasur. 

Të shumtë janë miqtë dhe të afërmit që i kanë uruar shërim të shpejtë aktorit të mirënjohur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075750350952148
array(1) { ["section"]=> string(88) "aktori-i-njohur-probleme-me-shendetin-shtrire-ne-krevat-publikon-foto-nga-spitali-196681" }