Aktori i njohur turk bëhet baba për herë të parë, i bën dhuratën luksoze bashkëshortes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 22-10-2020 Aktori i njohur turk bëhet baba për herë të parë, i bën dhuratën luksoze bashkëshortes

Aktori i njohur turk Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshorta e tij Sinem Kobal, janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti e ka pagëzuar vajzën me emrin Lalin është me prejardhje nga Turqia, Arabia dhe Persia. Kuptimi i emrit Lalin do të thotë ‘e kuqe rubini’.

Mediat turke raportojnë se aktori i ka bërë dhuratë bashkëshortes një vilë luksoze pasi e ka bërë baba.

Kujtojmë që Kenan Imirzalioglu e kemi njohur në filmin Ezel.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Erdhi në jetë Princesha Geraldinë”, Familja Mbretërore njoftim zyrtar për lindjen e vajzës
Bleona Qereti u bën thirrje shqiptarëve që të votojnë Trump, zhvillon koncertin në prani të Zv. Presidentit Mike Pence »
Article Logic
Execution time: 0.010963916778564
array(1) { ["section"]=> string(92) "aktori-i-njohur-turk-behet-baba-per-here-te-pare-i-ben-dhuraten-luksoze-bashkeshortes-224757" }