Aktori i “Portokalli” fluturon mbi rivierë dhe ndan pamjet spektakolare (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:49 25-07-2016

Aktori i “Portokalli” Florjan Binaj fluturon mbi rivierën shqiptare dhe ndan këto pamje spektakolare me të gjithë ndjekësit e tij.

“Sa herë që fluturoj, magjepsem nga ky brez i Rivierës Shqiptare!!!

#BEAUTIFULALBANIA”, shkruan aktori.

Për më tepër ndiqni pamjet!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024071931838989
array(1) { ["section"]=> string(81) "aktori-i-portokalli-fluturon-mbi-riviere-dhe-ndan-pamjet-spektakolare-video-47667" }