Aktori i ‘’Portokalli’’-së pret të bëhet baba, momentet emocionuese me të shoqen (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:31 17-06-2016 Aktori i ‘’Portokalli’’-së pret të bëhet baba, momentet emocionuese me të shoqen (FOTOT)

Një pritje e bukur për aktorin e spektaklit të humorit ‘’Portokalli’’, i cili pret të bëhet baba.

Erion Isai, i cili luan në rol së bashku me Bes Kallakun, plot emocione pret të vijë në jetë vajza e tij.

Së bashku me të shoqen, Ajlin Petrelën, Isai shfaqet në fotot që ju shihni, duke adhuruar bashkëshorten dhe krijesën e tyre të vogël që shumë shpejt do vijë në këtë botë. Nuk e kanë bërë publike emrin që kanë zgjedhur, por ndeshjen me Francë-Shqipëri e kanë parë të tre. 

erionisai.jpgerionisai2.jpgerionisai3.jpgerionisai4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19185876846313
array(1) { ["section"]=> string(87) "aktori-i-portokalli-se-pret-te-behet-baba-momentet-emocionuese-me-te-shoqen-fotot-43835" }