Aktori i “Portokalli” zbulon rrogën e lartë që merr nga Top Channel

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:15 14-10-2016 Aktori i “Portokalli” zbulon rrogën e lartë që merr nga Top Channel

Aktori i “Portokalli”, Rezart Veleshnja ka zbuluar rrogën e lartë që merr nga ku ai jep shfaqje prej vitesh.

Gjatë një debati në “Facebook”, Rezarti ka treguar se paguhet nga “Top Channel” 4 milionë lekë, ndaj nuk ka nevojë t’i bëjë fresk asnjë partie. Debati ka nisur për kushtet e këqija të rrugëve në Shqipëri

“Rruga më kryesore që lidh Tiranën me jugun është autostrada ose më saktë rrugica Tiranë-Durrës pa pikën e dritave që në kohën kur e bëri Pandel Majko! Paguaj taksa sa të duash nga 400 mijë lekë në vit për makinat edhe rrugët tona s’kanë as standardin më minimal sa ajo e Maqedonisë! Gjoba nga 200 mijë për rripin, gjoba për pije deri në burgim e rrugët janë po njësoj! Mjerë ne që patëm këtë fat! Pse o Zot na le në mëshirë të fatit me këtë lloj politike të korruptuar dhe dembele që nuk i dhemb fare për këtë popull”, shprehej aktori në proflin e tij, çka ka ngjallur reagim te një person tjetër. 

14694684_1459943980689405_1544944345_n.jpg

14699788_1459944000689403_1657761744_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071158409118652
array(1) { ["section"]=> string(71) "aktori-i-portokalli-zbulon-rrogen-e-larte-qe-merr-nga-top-channel-56208" }