Aktori i “Portokallisë” bëhet baba, i vendosin emrin Ajër vajzës së tyre

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:08 17-08-2016 Aktori i “Portokallisë” bëhet baba, i vendosin emrin Ajër vajzës së tyre

Erion Isai, aktor në spektaklin e humorit “Portokalli”, është bërë baba për herë të parë i një vajze me emrin më të veçantë që mund të kishim dëgjuar. Ai dhe bashkëshortja e tij, Ajlin, kanë vendosur ta quajnë Ajër! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024216175079346
array(1) { ["section"]=> string(75) "aktori-i-portokallise-behet-baba-i-vendosin-emrin-ajer-vajzes-se-tyre-49951" }