Aktori i ‘’Portokallisë’’ e merr seriozisht, dhe bën atë që bëjnë të gjithë…E merrni dot me mend se për kë bëhet fjalë?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:18 09-02-2016 Aktori i ‘’Portokallisë’’ e merr seriozisht, dhe bën atë që bëjnë të gjithë…E merrni dot me mend se për kë bëhet fjalë?

Aktori i Portokallisë e merr seriozisht, shkon në palestër dhe bën atë që bëjnë të gjithë. E merrni dot me mend se kush është?

Ai është Florjan Binaj, që më së shumti identifikohet me rolin e ‘’Policit’’ në spektaklin e humorit ‘’Portokalli’’.

Dhe çfarë bën? Së pari mendon të rifillojë ‘’punimet’’, duke iu rikthyer palestrës për t’u dobësuar dhe së dyti bën edhe një foto, duke treguar muskujt.

“Pas disa kohësh shkëputje, rifillojnë punimet”, shkruan Binaj që në fakt ka një trup të gjatë dhe të formuar mirë, por që siç e thotë ka kohë që ka ndenjur larg paletrës që ta tonifikojë, madje edhe të rrisë masën e vet muskulare.

florjanbinajpalester

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06250786781311
array(1) { ["section"]=> string(119) "aktori-i-portokallise-e-merr-seriozisht-dhe-ben-ate-qe-bejne-te-gjithe-e-merrni-dot-me-mend-se-per-ke-behet-fjale-32149" }