Aktori i Portokallisë ka ditëlindjen, kolegët bëhen bashkë me deputetin për t’i bërë surprizën e madhe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:22 20-07-2017 Aktori i Portokallisë ka ditëlindjen, kolegët bëhen bashkë me deputetin për t’i bërë surprizën e madhe

Aktori dhe njëkohsisht moderatori i Portokallisë, Salasano Rrapi, ditën e sotme kishte ditëlindjen.

Me këtë rast kolegët e tij, akorët e tjerë kanë menduar ti organizojnë atij një surprizë. Surprizës që ata kishin planifikuar për Salsanon iu bashkua edhe depueti i LSI, Përparim Spahiu. Surpriza Salsanos i është bërë në qytetin e Bulqizës, pasi është qyteti ku do të mbahet koncerti veror “Verë dhe Portokallle”.

Këtë moment Salsano ka vendosur ta shpërndajë më miqtë e tij në rrjetet sociale.

Më poshtë fotot që ka publikuar Salasano:

20182892_10156297240153765_1588959700_n.jpg

20197165_10156297240148765_1663312608_n.jpg

20197077_10156297240143765_862816891_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098340511322021
array(1) { ["section"]=> string(107) "aktori-i-portokallise-ka-ditelindjen-koleget-behen-bashke-me-deputetin-per-t-i-bere-surprizen-e-madhe-86822" }