Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja publikon foton e veçantë të maturës, tregon “sekretin” e kostumit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:17 15-05-2016 Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja publikon foton e veçantë të maturës, tregon “sekretin” e kostumit

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja ka pulikuar një foto të veçantë nga mbrëmja e maturës. Kostumi i bardhë dhe këmisha e zezë ka qenë zgjedhja e Rezit për një nga mbrëmjet më të paharrueshme në jetë.

Me humor, ai pyet miqtë: “Sa yll kam qenë nga 1 te 5 në mbrëmjen e maturës?” Komentet kanë pozitive, ndonëse vëmendjen më të madhe e ka tërhequr kostumi, për të cilin Rezarti tregon se ka qenë i të vëllait. 

Rezart-Veleshnja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.70830202102661
array(1) { ["section"]=> string(107) "aktori-i-portokallise-rezart-veleshnja-publikon-foton-e-vecante-te-matures-tregon-sekretin-e-kostumit-40528" }