Aktori Jul Deda aplikon për llotarinë amerikane dhe tregon se çfarë fitoi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:29 13-10-2017 Aktori Jul Deda aplikon për llotarinë amerikane dhe tregon se çfarë fitoi  (FOTO)

Aktori Julian Deda është një nga njërzit më të ndjekur në rrjetet sociale.

Deda njihet për kritikat e tij të ashpra kundrejt qeverisë. Por pavarsisht postimeve të tij të shumta me kontekst politik, ai nuk largohet edhe nga profesioni i tij i parë, i homuristit.

Këtë herë në një postim në rrjetet sociale, me një sens të lehtë humri, Jul Deda thotë se sapo ka aplikuar për llotarinë amerikane dhe se me këtë rast ka fituar dhe një bluzë.

Më poshtë statusi i plotë i Julian Deda: 

Screenshot_12.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095150470733643
array(1) { ["section"]=> string(84) "aktori-jul-deda-aplikon-per-llotarine-amerikane-dhe-tregon-se-cfare-fitoi-foto-95809" }