Aktori Kivanç Tatlitug: Krenar që jam me origjinë shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:49 03-07-2016

Gjatë një interviste për CNN turk, aktori ka ripëmendur dhe një herë që është shqiptar nga Kosova.

Kivanç Tatlitug njihet dhe si ‘Brad Pitt’-i i Turqisë.  Ai ka luajtur një sërë filmash në role kryesore, të cilat janë transmetuar dhe në Shqipëri. Tashmë aktori turk është ndër meshkujt e preferuar dhe për femrat shqiptare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029320955276489
array(1) { ["section"]=> string(64) "aktori-kivanc-tatlitug-krenar-qe-jam-me-origjine-shqiptare-45391" }