Aktori legjendar mbush 103 vjeç, urimin më të veçantë e merr nga nipi i tij: Gjysh je një dhuratë për botën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:49 09-12-2019 Aktori legjendar mbush 103 vjeç, urimin më të veçantë e merr nga nipi i tij: Gjysh je një dhuratë për botën

Aktori legjendar amerikan Kirk Douglas që ka fituar nëntëdhjetë tituj dhe me një karrierë të gjerë mbush sot plot 103 vite.

Ai i ka surprizuar që të gjithë pasi ndonëse vitet kanë shkuar, Kirk vazhdon të jetë në super formë.

Për aktorin nuk kanë munguar as urimet e shumta  në rrjetet sociale duke filluar nga familjarët e deri tek fansat.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marrë, urimi i nipit të tij Cameron Douglas në Tëitter.

‘Gëzuar ditëlindjen gjyshi, ju jeni një dhuratë për botën; një dritë që ju udhëzon dhe një burim frymëzimi për mua. Unë ju dua’, shkruan Cameron.

Kujtojmë që Kirk është i martuar me Anne Buydens që nga viti 1954 dhe vazhdojnë të jenë bashkë.

105322852-d59d97ba-1c6c-44f3-8db0-f8ffab1df19f.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076520442962646
array(1) { ["section"]=> string(112) "aktori-legjendar-mbush-103-vjec-urimin-me-te-vecante-e-merr-nga-nipi-i-tij-gjysh-je-nje-dhurate-per-boten-188858" }