Aktori shqiptar bëhet nostalgjik: Ishte koha kur leshi i gjoksit ishte me trendy se pantallonat treçerekshe për burra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:03 15-12-2016 Aktori shqiptar bëhet nostalgjik: Ishte koha kur leshi i gjoksit ishte me trendy se pantallonat treçerekshe për burra

Aktori i humorit, Jul Deda është bërë nostalgjik teksa ka zbuluar nëpër arkiva një foto nga rinia e tij.

Juli është pa bluze, më i dobët dhe më rinor. “Nostalgji. Ishte koha kur leshi i gjoksit ishte me trendy se pantallonat treçerekshe për burra”,-shkruan humoristi teksa ka postuar dhe foton.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026896953582764
array(1) { ["section"]=> string(122) "aktori-shqiptar-behet-nostalgjik-ishte-koha-kur-leshi-i-gjoksit-ishte-me-trendy-se-pantallonat-trecerekshe-per-burra-62784" }