Aktori shqiptar dhe i biri realizojnë hedhjen e vitit: Lopa me karkalecin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:57 28-08-2017 Aktori shqiptar dhe i biri realizojnë hedhjen e vitit: Lopa me karkalecin  (VIDEO)

Aktori i humorit Jul Deda po kalon pushimet me familjen e tij.

Ai ka publikuar një video në Instagram, teksa hidhet nga lartësia me të birin, që janë të pandashëm.

“Hedhja e vitit. Lopa dhe karkaleci ne nje hedhje spektakolare. Kujdes nga dallga gjigande”, shkruan Juli teksa ka ndarë me të gjithë miqtë e tij virtualë videon me momentin pikant të hedhjes./Newsbomb.al/

Hedhja e vitit. Lopa dhe karkaleci ne nje hedhje spektakolare. Kujdes nga dallga gjigande. ??

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098171234130859
array(1) { ["section"]=> string(84) "aktori-shqiptar-dhe-i-biri-realizojne-hedhjen-e-vitit-lopa-me-karkalecin-video-90394" }