Aktori shqiptar i zhgënjyer: Shikoni teatrin e Bullgarisë, qeveria jonë e dërgon teatrin nëpër...

Publikuar tek: kulture-art, më 11:04 28-10-2017 Aktori shqiptar i zhgënjyer: Shikoni teatrin e Bullgarisë, qeveria jonë e dërgon teatrin nëpër...

Aktori i mirënjohur Neritan Liçaj publikon një foto të godinës së Teatrit të Bullgarisë ndërsa konstaton se për fat të keq, ne nuk e kemi një teatër dinjitoz.

“Teatri Kombetar i Bullgarisë....sa respekt dhe vlërësim kanë qeveritë e vendeve të tjera për artin e vendeve të tyre. E jona e dërgon Teatrin Kombëtar Shqiptar..nëpër Turbina..goxha vlerësim!Nuk ke ç'thua!” përmbyll me nota sarkastike Neritan Liçaj.

nero.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017558813095093
array(1) { ["section"]=> string(98) "aktori-shqiptar-i-zhgenjyer-shikoni-teatrin-e-bullgarise-qeveria-jone-e-dergon-teatrin-neper-97525" }