Aktori shqiptar rrëfehet në emision: Deri para se të martohesha kam fjetur me mamin (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:26 28-01-2018 Aktori shqiptar rrëfehet në emision: Deri para se të martohesha kam fjetur me mamin (VIDEO)

Në emisionin e Rudina Dembacaj “Mos i fol Shoferit” që u transmetua mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar aktori i njohur “Apartamentit 2XL”, Eglein Laknori. 

Para dy vitesh Egi u martua me Anën, bashkëshorten e tij. Rudina nuk hezitoi ta pyeste edhe për dedikimin që Julian Deda i bëri ditën e dasmës, “Egi nuk do të flej më me mamin’.  Rudina e pyeti nëse Egi fle akoma me mamin dhe ai u përgjigj pikërisht kështu:

“Kam fjetur i kam luajtur fenë dhe po të dua iki fle prap se një dhomë larg e kam, ose mund të marr të flejë me mua dhe Anën në mes”. Kaq ka mjaftuar që ngacmimet e moderatores të vazhdojnë më tej duke e pyetur se me kë flinte më mirë.

“Me mamin nuk kam fjetur ndonjëherë nudo. Tek mami gjej ngrohtësi tek Ana dashuri”.-është shprehur aktori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071580410003662
array(1) { ["section"]=> string(95) "aktori-shqiptar-rrefehet-ne-emision-deri-para-se-te-martohesha-kam-fjetur-me-mamin-video-108262" }