Aktori Silvester Stallone humb njeriun e tij më të shtrenjtë

Publikuar tek: bota, më 17:03 22-09-2020 Aktori Silvester Stallone humb njeriun e tij më të shtrenjtë Jackie dhe Silvester Stallone

Jackie Stallone, mamaja e aktorit të njohur Silvester Stallone, ka ndërruar jetë në moshën 98-vjeçare.

33464882-8758381-image-a-38_1600746940508.jpg

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale në fillim djali i saj i vogël Frank dhe më pas dhe Silvester Stallone.

33469806-8758381-Family_Jackie_s_youngest_son_Frank_confirmed_the_sad_news_with_a-a-15_1600757226520.jpg

“Mëngjesin e sotëm vëllai im dhe unë humbëm nënën tonë, Jackie Stallone. Ajo vdiq në gjumë, siç e dëshironte, të hënën në mëngjes”, shkroi Franku në postimin e tij.

Ajo kishte këta dy djem, Frank dhe Silvester Stallone, nga martesa me bashkëshortin e saj Frank Stallone, si dhe një vajzë, aktoren e ndjerë Toni D’Alto, me ish-bashkëshortin Anthony Filiti.

33469810-8758381-Icon_Although_she_happened_to_give_birth_to_three_famous_faces_J-a-18_1600757342235.jpg

Kjo e fundit u raportua se vdiq në vitin 2012 nga kanceri në moshën 48 vjeçare.   

33464886-8758381-image-a-39_1600746955115.jpg

33464878-8758381-image-a-30_1600746663343.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shtyhet takimi i Këshillit Europian, karantinohet presidenti Charles Michel
Libani nuk gjen qetësi, shpërthen depo e armëve, disa të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.009437084197998
array(1) { ["section"]=> string(67) "aktori-silvester-stallone-humb-njeriun-e-tij-me-te-shtrenjte-221271" }