Aktori tallet me Aldon e “Morning Show”: Këndez ironik, nuk ke as vesh gomari

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:48 01-10-2016 Aktori tallet me Aldon e “Morning Show”: Këndez ironik, nuk ke as vesh gomari

Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është bezdisur nga Aldo Lipe i emisionit të mëngjesit në Tv Klan, përderisa ka ironizuar me të.

Duke e quajtur këndez të mëngjesit, Veleshnja kërkon nga Aldo që të mos këndojë më në emision se nuk ka as vesh gomari dhe jo më muzikanit.

“Ky Aldo këndezi ironik i mëngjesit nuk ka ndonjë shok aty te Klani, të afërt, që e do vërtet me pastërti që t’i thojë vetëm mos këndo se nuk ke as vesh gomari e jo më muzikanti! Do e ndihmonte shumë nëse ja thotë se është aq rëndë sa nuk di ç’të them! S’do ja thojë njeri e di”, shprehet aktori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013068914413452
array(1) { ["section"]=> string(79) "aktori-tallet-me-aldon-e-morning-show-kendez-ironik-nuk-ke-as-vesh-gomari-54727" }