Aktori turk shfaqet i ‘transformuar’, por vëmendjen e gazetarëve e mori makina e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:11 19-09-2020 Aktori turk shfaqet i ‘transformuar’, por vëmendjen e gazetarëve e mori makina e tij

Aktori i njohur turk, Burak Özçivit, dhe bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen, u panë së bashku në një nga restorantet më të populluara në Etiler, një natë më parë.

Aktori u duk i “transformuar” me një model të ri flokësh dhe mjekër më të gjatë, por vëmendjen e gazetarëve.

Mjeti tip “Porsche Cayanne” me vlerë 2 milionë lira turke (mbi 220 mijë euro) ishte në qendër të vëmendjes.

35-vjeçari do të rikthehet së shpejti në ekranin e madh të ATV me seritë e reja të serialit “Osmani”.

Pyetjes për imazhin e tij të ri, Burak iu përgjigj se ndihet shumë komod me këtë stil, edhe pse arsyeja është për shkak të serive të reja që do të xhirojë për serialin “Osmani”.


640-0-5f650533c92ff-437x600.jpg640-0-5f650531b89a2-520x300.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012856960296631
array(1) { ["section"]=> string(88) "aktori-turk-shfaqet-i-transformuar-por-vemendjen-e-gazetareve-e-mori-makina-e-tij-220978" }