Aktori vë keq në lojë Edi Ramën dhe Eni Vasilin: Ja dialogu mbrëmë në “Flirt i Hapur”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:52 19-10-2016 Aktori vë keq në lojë Edi Ramën dhe Eni Vasilin: Ja dialogu mbrëmë në “Flirt i Hapur”

Aktori i njohur i humorit Julian Deda vë në lojë kryeministrin Edi Rama dhe gazetaren Eni Vasili përmes një dialogu që ai e titullon “Flirt i hapur”. Përmes humorit e sarkazmës, Deda e ka parë kështu emisionin e mbrëmshëm:

“Dialogu i mbremshëm në emision "Flirt i hapur". 

Gazetarja: Ç'mendim keni për vdekjen e një  shtatëmbedhjete vjeçari ne landfill? 
Ai: Aman o xhan..! 
Gazetarja: Pse eshte mbjell kaq shume kanabis? 
Ai: Ku? Çfare? Hahaha. Si? Ça? Hahahaa
Gazetarja: Ku do i gjeni lekët për të rritur rrogat? 
Ai: Oboboo hahaha. Si ku? Aty ku jane. 
Gazetarja: Po boset e hashashit, kush janë? 
Ai: Aaa, shumë sexy si pyetje. 
Gazetarja: Ky ishte emisioni për sot, natën e mirë.

P.s. Moment per tu veçuar. 
Gazetarja: Ç'mendim keni per deklaratën e Yllit te LSI-se, që thërret ushtrine për të korrur hashash? 
Ai: Këto janë deklarata qe aty lindin aty vdesin. (Hahaha o Ylli, pse ta dhjeu kështu shefi?)”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094790458679199
array(1) { ["section"]=> string(88) "aktori-ve-keq-ne-loje-edi-ramen-dhe-eni-vasilin-ja-dialogu-mbreme-ne-flirt-i-hapur-56724" }