Aktorin e “Portokallisë” e sulmon dhe kafshon qeni në mes të rrugës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:36 14-02-2017 Aktorin e “Portokallisë” e sulmon dhe kafshon qeni në mes të rrugës (Foto)

Aktori i spektaklit humoristik Portokalli, Florian Binaj, i njohur për rolin e tij popullor të “Policit” dhe imitimin e Edi Ramës, e ka nisur ditën si mos më keq.

Binaj është sulmuar dhe kafshuar nga një qen në pjesën e këmbës. Por “Polici” e ka kthyer në humor ngjarjen duke shkruar se tani ka dy mundësi; ose ai do shndërrohet në qen, ose qeni do bëhet dy metra.

degfr3ergt33ghfrgjfghfgj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023293972015381
array(1) { ["section"]=> string(76) "aktorin-e-portokallise-e-sulmon-dhe-kafshon-qeni-ne-mes-te-rruges-foto-68694" }