Aktorja dedikim të fortë për të bijën, Sarën: S’e bëra dot botën më të mirë për ty

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:24 27-01-2016 Aktorja dedikim të fortë për të bijën, Sarën: S’e bëra dot botën më të mirë për ty

Goditëse si çdoherë tjetër aktorja e madhe Ema Andrea.

Në një dedikim për të bijën Sarën, vajzën e cila ka rënë në sy për fizikun e saj thuajse perfekt dhe pozat artistike përpara aparatit fotografik, Ema Andrea shpalos gjithë dashurinë për të bijën dhe shpreh njëkohësisht revoltën për botën që s’e bëri dot më të mirë.

“Vështrimi yt me le pa peshë sikur ditën e parë që të mora neë krah....e gjithë bota për mua janë sytë e tu!! Dritë e jetë udhëtimesh të lumtura vogëlushja ime!! Une nuk e bëra dot botën më të mirë për ty,por ti u bëre Toka ime perfekte“, i shkruan Ema Sarës së saj.

sa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031723976135254
array(1) { ["section"]=> string(86) "aktorja-dedikim-te-forte-per-te-bijen-saren-s-e-bera-dot-boten-me-te-mire-per-ty-31042" }