Aktorja e famshme dhe motra e saj luftojnë për jetën, aksidenti i tmerrshëm i merr jetën prindërve

Publikuar tek: bota, më 16:20 28-12-2017 Aktorja e famshme dhe motra e saj luftojnë për jetën, aksidenti i tmerrshëm i merr jetën prindërve

Aktorja e famshme australiane Jessica Falkholt dhe motra e saj Annabelle janë duke luftuar për jetën në spital pas një aksidenti tragjik që i mori jetën të dy prindërve të tyre.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Neë South Wales, Australi, teksa familja ishte duke udhëtuar me makinë kur u përplasën “kokë më kokë” me një makinë tjetër që drejtohej nga një 50-vjeçar, i cili gjithashtu humbi jetën nga aksidenti.

29-vjeçarja Jessica është e njohur për rolin e saj si Hope Morrison në një prej serialeve më të gjatë dhe popullor në Australi “Home and Away”.

t3wt3w4t34t34t.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakër në SHBA, gjenden të vdekur në banesë nëna me 2 fëmijët
Vdes spikerja e njohur amerikane, pësoi infarkt teksa po shkonte në një varrim »
Article Logic
Execution time: 0.011724948883057
array(1) { ["section"]=> string(104) "aktorja-e-famshme-dhe-motra-e-saj-luftojne-per-jeten-aksidenti-i-tmerrshem-i-merr-jeten-prinderve-104681" }