Aktorja e famshme e Hollywood shtatzënë, kolegia e saj zbulon gjininë e foshnjës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:39 28-02-2017 Aktorja e famshme e Hollywood shtatzënë, kolegia e saj zbulon gjininë e foshnjës (Foto)

Aktorja e njohur Kathy Hilton ka ‘turbulluar’ rrjetet sociale me lajmin e se kolegia e saj aktorja e famshme, Jennifer Aniston është shtatzënë.

Nëpërmjetë një statusi Hilton ka bërë të ditur lajmin i cili deri tani është i pakonfirmuar.

“Jennifer Aniston duket kaq bukur sonte. Po ju them se ajo pret një vajzë. 100%”, shkroi Hilton dhe menjërë pas statusit të saj kanë shpethyer në komente fansat e Aniston të cilët shkruajnë me ironi se Hilton ka qenë e dehur kur ka shkruar statusin.

Statusi i saj nuk ka zgjatur shumë, pasi siç duket aktorja ëshë penduar dhe e ka fshirë.

jenifer2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031126022338867
array(1) { ["section"]=> string(90) "aktorja-e-famshme-e-hollywood-shtatzene-kolegia-e-saj-zbulon-gjinine-e-foshnjes-foto-70225" }