Aktorja e famshme rrëfen vuajtjen më të madhe në jetë: Kam abortuar 9 fëmijë

Publikuar tek: bota, më 16:23 05-10-2017 Aktorja e famshme rrëfen vuajtjen më të madhe në jetë: Kam abortuar 9 fëmijë

Aktorja e famshme Gabrielle Union ka rrëfyer vuajtjen më madhe në jetë. Aktorja ka treguar se ka abortuar 9 fëmijë dhe kjo i ka shkatuar një vuajtje të papërshkrueshme.

“Kam abortuar 9 fëmijë. Për tre vite trupi im ka qenë i burgosur duke u përpjekur që të ngel shtatzënë nëpërmjet fertilizimit in vitro”, ka shkruan 44-vjeçarja në librin e saj të ri “Ëe’re Going to Need More Wine” sipas revista People.  Union është e martuar me lojtarin e NBA Dëyane Wade që nga viti 2014 dhe është njerkë e 3 djemve të tij nga martesat e mëparshme.

“Unë asnjëherë nuk doja të bëja fëmijë,” “Por kur u bëra nënë për djemtë e tij, nuk doja asgjë tjetër më shumë sesa të qëndroja me ata”, është shprehur aktorja.

gabrielle-union-bet-awards-2013-best-beauty.jpg

gabrielle-union-selfie-getty-1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kufjet e reja të Google përkthejnë gjuhët e huaja në kohë reale
Banda përdhunon gruan në shkollë dhe më pas i hedhin acid në vende intime »
Article Logic
Execution time: 0.0098361968994141
array(1) { ["section"]=> string(81) "aktorja-e-famshme-rrefen-vuajtjen-me-te-madhe-ne-jete-kam-abortuar-9-femije-94847" }