Aktorja e Hollywood i habit të gjithë, shfaqet me sy të nxirë dhe gjunjë të gjakosur (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:09 15-12-2016 Aktorja e Hollywood i habit të gjithë, shfaqet me sy të nxirë dhe gjunjë të gjakosur (Foto)

Aktorja e njohur Kristen Stewart duket se nuk është në formën e saj më të mirë.

26-vjeçarja i ka habitur të gjithë me daljen e saj mbrëmjen e kaluar ku është shfaqur me sy të nxirë dhe gjunjë të gjakosur.

Aktorja ka qenë e shoqëruar nga modelja Stella Maxwell dhe ecte nxitimthi si për t’ju fshehur syrit të paparacëve.

Të dyja e kaluan natën bashkë në bar ku luajtën edhe një lojë bilardo. Kristen dhe Stella mendohet se kanë një lidhje, por ata vetë nuk e kanë deklaruar.

kristian7.jpg

kristian1.jpg

kristian2.jpg

kristian3.jpg

kristian4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038149833679199
array(1) { ["section"]=> string(94) "aktorja-e-hollywood-i-habit-te-gjithe-shfaqet-me-sy-te-nxire-dhe-gjunje-te-gjakosur-foto-62747" }