Aktorja e njohur e Hollywood bëhet nënë, sjell në jetë një vajzë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:20 05-03-2017 Aktorja e njohur e Hollywood bëhet nënë, sjell në jetë një vajzë

Aktorja e njohur e Hollywood, Natalie Portman ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë quajtur Amalia Millepied.

Sipas “E! Neës”, aktorja 35-vjeçare ka mirëpritur ardhjen në jetë të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Benjam Millepied.

Natalie dhe bashkëshorti i saj, një koreograf me të cilin ka punuar tek filmi “Black Sëan”, janë gjithashtu prindër të një djali 5-vjeç, Aleph.

Natalie është përpjekur të mos flasë shumë për shtatzaninë e saj dhe është munduar të dalë rrallë në publik.

Për shkak se ka sjellë në jetë vajzën e saj, ajo e ka patur të pamundur të jetë e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscars.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021597862243652
array(1) { ["section"]=> string(69) "aktorja-e-njohur-e-hollywood-behet-nene-sjell-ne-jete-nje-vajze-70804" }