Aktorja e njohur e Hollywood rrëzohet gjatë xhirimeve, mjekët: Ka dëmtime në tru

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:47 17-01-2017 Aktorja e njohur e Hollywood rrëzohet gjatë xhirimeve, mjekët: Ka dëmtime në tru

Aktorja e njohur e Hollywood, Priyanka Chopra e cila po ashtu ka qenë edhe Miss Bota mësohet se është rrëzuar gjatë xhirimeve teksa po lunate një rol me lëvizje të shpejta, përndjekje, dyluftime dhe akrobaci, si një agjente e CIA-s.

Sipas ‘Daily Mail’ bukuroshja ka  pësuar dëmtime në kokë pasi ka përplasur keq kokën.

Në spital ajo u dignostikua me tronditje në tru dhe nuk dihet se sa kohë do ti duhet të marrë vetën për tiu rikthyer sërish punës.

copra4.jpg

copra5.jpg

copra6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035171985626221
array(1) { ["section"]=> string(84) "aktorja-e-njohur-e-hollywood-rrezohet-gjate-xhirimeve-mjeket-ka-demtime-ne-tru-65772" }