Aktorja e njohur hollivudiane i jep fund martesës pas 14 vitesh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:12 26-01-2017 Aktorja e njohur hollivudiane i jep fund martesës pas 14 vitesh

Julia Roberts i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Danny Moder, të paktën kështu raporton gazeta “In Touch”.

 

Sipas kësaj gazete aktorja është braktisur nga bashkëshorti i saj prej 14 vitesh.

Çifti raportohet se jeton i ndarë nga njëri-tjetri që prej muajit të fundit. Sipas një burimi pranë çiftit është Moder ai që refuzon të rikthehet në shtëpi.

Revista raporton se në fakt marrëdhënia e tyre ka rreth dy vite që nuk shkon mirë për arsye të ndryshme si mënyra se si ajo e kontrollonte bashkëshortin, ankesat e vazhdueshme se ai nuk është pranë saj dhe pasigurinë që ai ka për rritjen e 3 fëmijëve të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021075963973999
array(1) { ["section"]=> string(69) "aktorja-e-njohur-hollivudiane-i-jep-fund-marteses-pas-14-vitesh-66762" }