Aktorja e njohur prezanton për herë të parë djalin, i publikon foto një vit pas lindjes (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:27 12-03-2017 Aktorja e njohur prezanton për herë të parë djalin, i publikon foto një vit pas lindjes (Foto)

Aktorja e njohur Anne Hathaway i ka surprizuar të gjithë teksa ka publikuar për herë të parë foton e të birit rreth një vit pas lindjes.

Pas lindjes së Jonathan ajo u shkëput për një kohë të gjatë nga ekrani dhe deklaroi se gjatë kësaj periudhe do i përkushtohej rritjes së djalit dhe familjes. Në foto shfaqet djali i saj Jonathan teksa ai ndiqte mamin e cila po jepte fjalim si ambasadore e “UN Women”. “JRS (Jonathan Rosebanks Shulman) po ndjek mamin duke folur në UN Ëomen”, ­shkruajti Anne përkrah fotos.

ana2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033354043960571
array(1) { ["section"]=> string(97) "aktorja-e-njohur-prezanton-per-here-te-pare-djalin-i-publikon-foto-nje-vit-pas-lindjes-foto-71653" }