Aktorja e njohur rikthehet te “Portokalli” një dekadë pas largimit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:52 13-12-2016 Aktorja e njohur rikthehet te “Portokalli” një dekadë pas largimit

Aktorja e njohur shqiptare, Marjana Kondi është rikthyer në spektalin e humorit “Portokalli”, pas gati 10 vitesh mungesë.

Kondi ka qenë e ftuar në skeçin “Insta girls” dhe dalja e saj në skenë është pritur me duartrokitje dhe brohoritje të shumta nga publiku.

Marjana Kondi ka qenë ndër aktoret e para që përbënin kastin e ‘Portokallisë”, por pas disa vitesh interpretim, ajo u largua nga spektali. Siç ndodhi edhe fundjavën e shkuar, aktorja vazhdon të ketë të njëjtën pëlqyeshmëri dhe mbështetje nga publiku.

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01333212852478
array(1) { ["section"]=> string(70) "aktorja-e-njohur-rikthehet-te-portokalli-nje-dekade-pas-largimit-62553" }