Aktorja e njohur shqiptare bëhet nënë, vjen në jetë Viktoria

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:13 28-12-2016 Aktorja e njohur shqiptare bëhet nënë, vjen në jetë Viktoria

Aktorja Rudina Dembacaj është bërë nënë për herë të parë. E njohur për rolet në “Portokalli” dhe “Al Pazar”, Rudina ka njoftuar ardhjen në jetë të vajzës së saj.

Viktoria ka vendosur aktorja ta quaj vajzën e saj.

“Faleminderit Zot për këtë bekim! Kurrë më e lumtur se sot””, shkruan ajo në rrjetet sociale. 

15726207_753450321477307_2651190015371730051_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024327993392944
array(1) { ["section"]=> string(65) "aktorja-e-njohur-shqiptare-behet-nene-vjen-ne-jete-viktoria-64010" }