Aktorja e njohur shqiptare bie pre e grabitjes, personi i armatosur futet në banesë dhe rrëmben sende me vlerë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 22-09-2020 Aktorja e njohur shqiptare bie pre e grabitjes, personi i armatosur futet në banesë dhe rrëmben sende me vlerë

Arta Elezaj është një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar.

Bukuroshen e kemi njohur në serialin ‘O sa mirë’, por edhe në spektaklin e humorit ‘Duplex’.

Aktorja mbrëmjen e djeshme ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se persona të armatosur kanë hyrë në banesën e saj rreth orës 23:45 dhe kanë grabitur shtëpinë e aktores.

Arta jentonte në shtëpi së bashku me një person tjetër, emri i të cilës nuk bëhet me dije për arsye konfidenciale.

Mësohet se aktores i kanë grbitur stoli ari dhe dy ora, mirëpo nuk dihet ende vlera totale.

Sakaq, aktorja nuk ka folur ende rreth kësaj ngjarje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013360977172852
array(1) { ["section"]=> string(116) "aktorja-e-njohur-shqiptare-bie-pre-e-grabitjes-personi-i-armatosur-futet-ne-banese-dhe-rremben-sende-me-vlere-221274" }