Aktorja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun më të shtrenjtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:26 20-08-2017 Aktorja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun më të shtrenjtë

Ndonëse jeta e saj private nuk lakohet shpesh nëpër mediat shqiptare, ajo është e njohur për shumë role në teatër dhe kinematografinë shqiptare.

Anila Bisha po kalon momente shumë të vështira, pasi ka humbur njeriun e saj më të shtrenjtë, nënën.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë në rrjetet sociale, pasi foton e profilit e ka zvëndësuar me shiritin e zi.

Më tej komentet kanë qenë të shumta, të cilët e ngushëllojnë për humbjen e nënës së saj.

Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja, ndërsa newsbomb.al bashkohet me dhimbjen e saj dhe i përcjell ngushëllimet më të sinqerta.  

ann-1.png

download_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17731595039368
array(1) { ["section"]=> string(67) "aktorja-e-njohur-shqiptare-ne-zi-humb-njeriun-me-te-shtrenjte-89638" }