Aktorja e njohur turke e dashuruar me Shqipërinë, vjen sërish në Sarandë për pushime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:54 03-07-2020 Aktorja e njohur turke e dashuruar me Shqipërinë, vjen sërish në Sarandë për pushime

Aktorja turke shumë e njohur prej rolit të saj në serialin ‘Kurt Seit dhe Sura’, Farah Zeynep Abdullah ndodhet në Shqipëri.

Farah ka postuar disa foto në ‘Instagram’, ku na ka treguar se pushimet edhe këtë verë po i kalon në Sarandë.

Ka qenë vetë bukuroshja që ka publikuar disa foto teksa ka shkruar ‘Sarandë’.

Në një foto të dytë në Instastory ajo ka përshëndetur fansat shqiptarë, ndërsa publikon edhe flamurin kuqezi  dhe një zemër.

Si duket aktorja e njohur qenka e dashurur me Shqipërinë pasi edhe vitin e kaluar, bukuroshja bionde zgjodhi që pushimet t'i kalonte në vendin tonë.

Screenshot_22.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010149002075195
array(1) { ["section"]=> string(90) "aktorja-e-njohur-turke-e-dashuruar-me-shqiperine-vjen-serish-ne-sarande-per-pushime-212722" }