Aktorja e ‘Portokalli’, Delinda Zhupa bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:20 21-02-2017 Aktorja e ‘Portokalli’, Delinda Zhupa bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Delinda Zhupa, aktorja e njohur e show-t ‘Portokalli’ është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj Eldo Disha nëpërmjetë një statusi në rrjetet sociale ku shkruan: ‘Sot me 20.02.2017 u bëra babi me një super cun’.

‘Drejtoresha e tatimeve’ është bërë nënë vetëm një ditë më parë dhe gëzon shëndet të plotë bashkë me djalin.

delinda.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071611404418945
array(1) { ["section"]=> string(73) "aktorja-e-portokalli-delinda-zhupa-behet-nene-per-here-te-pare-foto-69427" }