Aktorja e “Portokallisë” është shtatzënë, pret fëmijën e parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:27 20-08-2016 Aktorja e “Portokallisë” është shtatzënë, pret fëmijën e parë

Aktorja e “Portokallisë”, Delinda Zhupa është shtatzënë. “Bluetooth”, shkruan se Zhupa është në pritje të fëmijës së parë me të fejuarin, Eldo.

Çifti prej një viti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në fejesë dhe së shpejti do vijë edhe dasma.

Delinda është bërë mjaft e pëlqyer për publikun me rolin e Drejtoreshës së Tatimeve në spektaklin e humorit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018336057662964
array(1) { ["section"]=> string(64) "aktorja-e-portokallise-eshte-shtatzene-pret-femijen-e-pare-50308" }