Aktorja me famë botërore i jep fund beqarisë, me unazë në gisht shëtit rrugëve të Nju Jorkut

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:04 13-09-2016 Aktorja me famë botërore i jep fund beqarisë, me unazë në gisht shëtit rrugëve të Nju Jorkut

Aktorja me famë botërore i jep fund beqarisë, me unazë në gisht shëtit rrugëve të Nju Jorkut. Amanda Seyfred është fejuar me të dashurin e saj Thomas Sadoski, i cili gjithashtu është aktor.

Sipas “US Weekly”, ky lajm është konfirmuar edhe nga miqtë dhe të afërmit e çiftit.

Aktorja e “Mean girls” është parë më 6 shtator me një unazë fejese në gisht, teksa po shëtiste qenin e saj Finn, në rrugët e Nju Jorkut.

Amanda u takua me bashkëshortin e saj të ardhshëm në skenat e xhirimit të filmit “The Way We Get By”, në vitin 2015.

Por ata nuk u lidhën menjëherë.  Amanda dhe Tom filluan të dilnin bashkë vetëm pasi përfunduan edhe xhirimet e bashkëpunimit të tyre të dytë, filmit “The Last Ëord”.

amandaseyfrend2.jpgamandaseyfrend.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025658130645752
array(1) { ["section"]=> string(97) "aktorja-me-fame-boterore-i-jep-fund-beqarise-me-unaze-ne-gisht-shetit-rrugeve-te-nju-jorkut-52774" }