Aktorja me famë botërore vendos shaminë, fansat i urojnë mirëseardhjen

Publikuar tek: aktualitet, më 20:49 16-01-2017 Aktorja me famë botërore vendos shaminë, fansat i urojnë mirëseardhjen

Aktorja e njohur Lindsay Lohan tashmë është shndërruar në myslimane. Ajo e ka pranuar përpara një publiku të gjerë dhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Lohan fshiu të gjitha fotot në Instagram duke shkruar “Alaikum salam”. Ndërsa një fanse në Twitter i shkruan, “Jam e lumtur që gjete islamin. Allahu të udhëzoftë. Mirëse erdhe në islam”..

Të gjithë fansat myslimanë e kanë uruar Lindsay drejt rrugës së re.

3C2E250600000578-4125174-Lohan_in_Turkey_in_October-a-23_1484587118370.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Trans Albania” Flet Linda: Vishja fustanet dhe takat e tezes kur isha i vogël
Kafshët theren në rrugë në mes të pluhurit. Mishi shitet i pakontrolluar te konsumatori »
Article Logic
Execution time: 0.0098237991333008
array(1) { ["section"]=> string(75) "aktorja-me-fame-boterore-vendos-shamine-fansat-i-urojne-mireseardhjen-65712" }